1.Boleslavská

Sport

<<   předchozí  |  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   další   >>

Letní nohejbalový turnaj Signál Rádia

Letní období přeje různým amatérským sportovním akcím a turnajům. Sedmý ročník Nohejbalového turnaje trojic se pod patronací Signál Rádia konal ve sportovním areálu v Podlázkách u Mladé Boleslavi.

přehraj

V letošní Rally Bohemia zvítězila posádka Kopecký - Dresler

Jan Kopecký – Pavel Dresler z továrního týmu ŠKODA Motorsport na Škodě Fabia R5 popáté v řadě za sebou zvítězili na Rally Bohemia a zároveň se tímto vítězstvím stali již nyní mistry České republiky v rally pro letošní rok.

přehraj

Florbal: Mladá Boleslav vyhrála Bohemia Trophy

Klub Technology Florbal Mladá Boleslav ovládl silně obsazený turnaj Bohemia Trophy, když vyhrál všechny čtyři zápasy. Ve finále zdolal švédské AIK Innebandy 6:5 po nájezdech.

přehraj

Florbal: Mladá Boleslav v semifinále Bohemia Trophy

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli oba zápasy základní skupiny turnaje Bohemia Trophy a postupují do semifinále. Švédský IBK Dalen porazili 4:3, švýcarský tým Tigers Langnau rozdrtili 10:3.