- Aktuální vysílání můžetet sledovat také prostřednictvím IPTV na optické síti Dragon Internet. -
1.Boleslavská
1.Boleslavská

Reportáže

Na Bradleci byla vysazena ŠKODA AUTO alej

ŠKODA AUTO za každý svůj prodaný vůz v České republice vysadí jeden strom. Do projektu se zapojují desítky zaměstnanců ŠKODA AUTO, kteří vyhledávají vhodné lokality a společně se svými rodinami se účastní i samotné výsadby.

přehraj

Klaudiánova nemocnice podpořila Antibiotický den

Mladoboleslavská Klaudiánova nemocnice se připojila k Evropskému antibiotickému dni. Hlavním cílem je napomoci k zodpovědnému zacházení s antibiotiky a upozornit na rizika spojená s jejich nevhodným užíváním.

přehraj

Fotbal: FK Mladá Boleslav hostí Bohemians Praha

Utkání 14. kola české HET ligy ročníku FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha se hraje v neděli 19. listopadu 2017 od 15 hodin na mladoboleslavském Městském stadionu.

přehraj

Mladou Boleslav čekají Slavnosti vína

Šesté Slavnosti vína se konají v sobotu 18. listopadu od 14:00 v Domě kultury v Mladé Boleslavi - ochutnávky vín, vinná stezka, gurmánské speciality, country kapela Arion Pezinok, cimbálová muzika Denár i možnost ochutnat boleslavské víno.

přehraj

Systém parkování v Klaudiánově nemocnici

V areálu Klaudiánovy nemocnice při vjezdu z Laurinovy ulice funguje specifický systém parkování. Nainstalovány byly tři závory, které zajišťují kvalitnější kontrolu, a především kompletní správu nemocničních parkovišť.

přehraj

 
 
Provozovatel: První boleslavská s.r.o., Českobratrské nám. 1321, 293 01 Ml. Boleslav  |  kontakt:info@prvniboleslavska.cz